Sme dlhoročný stánkový predajca červených a žltých melónov v Nitre a okolí. Po novom prevádzkujeme aj mobilný predaj z automobilov a donášku priamo k zákazníkom. Pri donáške a mobilnom predaji z automobilov sú dodržiavané prísne hygienické opatrenia.

Na trhu pôsobíme už viac ako osem rokov. Počas tohto obdobia sme si vytvorili sieť kvalitných a overených európskych dodávateľov. Kupujeme od nich iba melóny voľne rastúce na ekologicky obhospodarovaných poliach bez chemických zásahov. Počas sezóny postupne odoberáme tovar od najjužnejších dodávateľov až po tých najsevernejších, čo zaručuje že naše melóny sú vždy úplne zrelé a čerstvé, pričom minimalizujeme negatívny vplyv prepravy na planétu.

Tovar pri preberaní od dodávateľa prechádza podrobnou kusovou kontrolou. Následne sa tovar pri zásobovaní našich stánkov a donáške kontroluje každý deň. Takáto dôsledná kontrola je zárukou, že naše melóny sú prvotriednej kvality. Takýto melón je plný vitamínov a minerálov čím je nezanedbateľne prospešný pre vaše zdravie.

Potešte seba a svoju rodinu sladkou porciou zdravia od Melóny Nitra